Nástroje pro usnadnění přístupu

Plavby zámeckým parkem mezi zámkem, Minaretem a Janohradem

Plavby zámeckým parkem
mezi zámkem, Minaretem a Janohradem

  • Plavby na dvou trasách:
Trasa I: Zámek > Minaret
Trasa II: Minaret > Janohrad

Časté dotazy

Je nutno plavby rezervovat?

Individuální plavby nerezervujeme. Lodní lístky zakoupíte na přístavišti, ze kterého budete vyplouvat na libovolný čas odjezdu dle plavebního řádu v ten den.

Plují lodě oběma směry?

Ano, je možné plout oběma směry. Údaje v plavebních řádech (doba plavby, cena) jsou však uváděny za plavbu v jednom směru. Lodní lístky na plavbu zpět zakoupíte v přístavišti, kam doplujete.

Dostaneme se lodí od zámku na Janohrad?

Z přístaviště Zámek plavíme pouze k Minaretu. Tam je možno přestoupit na lodě, které vyplouvají od Minaretu k Janohradu. Lodní lístky na plavbu k Janohradu zakoupíte až na přístavišti Minaret.

Je možná platba kartou, na fakturu?

Platba za plavbu je možná pouze v hotovosti na přístavišti, ze kterého budete vyplouvat. Jednotlivci obdrží lodní lístek, skupiny příjmový doklad.

Máte studentské, seniorské, rodinné slevy?

Studentské, rodinné ani seniorské slevy nenabízíme.

Můžeme na loď s jízdním kolem?

Vzhledem k zákazu jízdy v celém zámeckém parku jízdní kola, s výjimkou malých dětských kol a odrážedel nepřepravujeme. 

Můžeme na loď s invalidním vozíkem / kočárkem?

Kočárky a invalidní vozíky s výjimkou elektrických naše lodě přepravují. Je však třeba počítat s tím, že přístupy na mola nejsou bezbariérové a kočárky i vozíky se musí do lodí přenést.

Můžeme na loď se psem?

Pejsci jsou na našich lodích vítáni, pokud plavbu snáší a neobtěžují ostatní pasažéry. U větších plemen doporučujeme náhubky.

Je na lodi toaleta?

Na našich lodích vzhledem k jejich velikosti toalety nejsou. Všem pasažérům jsou však zdarma k dispozici chemické toalety na přístavištích.

Je na lodi možné koupit občerstvení?

Na lodích občerstvení nenabízíme. Je ale možné si na palubu vzít nápoje vlastní nebo zakoupené v občerstvení na přístavišti, Minaretu či Janohradu.

PLAVBY
K MINARETU A JANOHRADU
V LEDNICI